Wie is wie?

Klaas Vandommele

klaas@levensboom.be

Coördinator

Isabelle Kindt

isabelle@levensboom.be

Begeleidster peutergroep

Janne Lamoral

janne@levensboom.be

Begeleidster 1ste kleuter

Griet Messeeuw

griet@levensboom.be

Begeleidster 2de en 3de kleuter

Greet Meere & Marie Vercruysse

greet@levensboom.be

Begeleidster 2de en 3de kleuter

Filip Behaeghe

filip@levensboom.be

Begeleider 1ste & 2de leerjaar

Elke Desmet

elke@levensboom.be

Begeleidster 1ste en 2de leerjaar

Jasper Depoorter

jasper@levensboom.be

Begeleider 1ste en 2de leerjaar

Floor Vancraeynest

floor@levensboom.be

Begeleidster 3de & 4de leerjaar

Trui Detavernier

trui@levensboom.be

Begeleidster 3de en 4de leerjaar

Tom Verhulst

tom@levensboom.be

Begeleider 5de en 6de leerjaar

Lieselot Devroe

lieselot@levensboom.be

Begeleidster 5de en 6de leerjaar

Sylvia Maes

sylvia@levensboom.be

Zorgbegeleidster

Anja Lother

anja@levensboom.be

Sport

Mika Vandenbulcke

mika@levensboom.be

Sport

Marie Vercruysse

marie@levensboom.be

Muziek

Caroline Cardoen

caroline.levensboom@gmail.com

Administratie

Ann

ann@levensboom.be

Boekhouding

Jo Delorge

jo@levensboom.be

Opvang & hulp in de keuken

Rachid

Hulp in de keuken & klusjesman

Marjan

Hulp in de keuken

Fatmé

Vestigingsbestuur

vestigingsbestuur.marke

@gmail.com